Większość przedsiębiorstw funeralnych w Polsce, swoją działalność opiera na organizacji pogrzebów w swoim regionie. Istnieją jednak duże podmioty, które dzięki stałemu podwyższaniu kompetencji, a także nowoczesnej technice są w stanie obsługiwać uroczystości również za granicą. Takim domem pogrzebowym jest ewiśniewska z Łodzi, którego pracownicy dbają o to, aby cały obrządek pogrzebowy w odpowiedni sposób uhonorował życie zmarłego.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Łodzi

Na kompleksowe usługi pogrzebowe firmy ewiśniewska z Łodzi składa się przejęcie wszystkich niezbędnych do pochówku obowiązków. Dom pogrzebowy zajmuje się bowiem transportem ciała zmarłego z domu, szpitala, hospicjum czy innego miejsca, do nowoczesnej i w pełni wyposażonej chłodni. Pracownicy Memento dzięki szerokim kwalifikacjom z szacunkiem przygotowują w następnej kolejności zmarłych do uroczystości pogrzebowych, uwzględniając również w tych działaniach profesjonalna tanatokosmetykę (makijaż pośmiertny). Dla rodzin osób, które odeszły bardzo ważny jest również czas zadumy i żałoby. To dlatego Zakład pogrzebowy Ewiśniewska z Łodzi jest również gotowy nazałatwianie wszystkich ważnych kwestii formalnych, takich jak uzyskanie aktu zgonu, zasiłku pogrzebowego, rezerwacji miejsca na cmentarzu, a także przygotowanie świątyni.Jeśli chodzi o samą ceremonię pogrzebową, warto wiedzieć, że wieloletnie doświadczenie pozwoliło zakładowi pogrzebowemu z Łodzi przygotowywać piękne uroczystości z wyjątkową oprawą florystyczną, czy muzyczną. Odbywać się one mogą zarówno w obrządku świeckim, jak i katolickim, przy czym dom pogrzebowy zawsze gwarantuje dla rodziny wybór odpowiednich akcesoriów funeralnych – wiązanek, wieńców, trumny, czy tabliczek. Pracownicy zakładu pogrzebowego ewiśniewska z Łodzi posiadają również szeroką bazę kontaktową z restauratorami, a także przewoźnikami. Dzięki temu rodzina odciążona jest również z obowiązku organizacji konsolacji, czy zapewniania transportu żałobnikom z kościoła na cmentarz.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii

Warto wiedzieć, że dzisiejsza branża funeralna również ewoluuje, a co za tym idzie, wykorzystuje w swoich działaniach nowoczesne rozwiązania. Tak jest w przypadku Zakładu pogrzebowego ewiśniewska z Łodzi, który dysponuje elektryczną windą do trumien, namiotem pogrzebowym czy też sztuczną trawą. Dzięki temu uroczystości pochówku wyróżniają się swoim pięknem, a ceremonie przebiegają w taki sposób, aby upamiętnić życie zmarłego i napełnić nadzieją jego bliskich. Istotne przy organizacji pogrzebu jest wybranie również rodzaju grobu.